MY

15 lat zawodowego treningu, występowania w reprezentacji Polski na wielkich imprezach międzynarodowych, tytuł magistra Akademii Wychowania i Sportu w Gdańsku oraz tytuł trenera lekkiej atletyki dały mi do myślenia co dalej. Iść śladem większości absolwentów na nauczyciela wychowania fizycznego, a może przedstawiciela handlowego… Czy może robić coś co naprawdę lubię i na czym dobrze się znam.

 

Widząc kształtujące się trendy w kierunku zdrowia i dbania o siebie postanowiłem spróbować i w 2004 roku jako pierwszy w trójmieście postanowiłem zając się treningiem indywidualnym. Początkowo skromnie - strona internetowa, słowna umowa z siłownią w Sopocie, że jak będę miał chętnych klientów mogę z nimi trenować...

KLIENCI

start 146kg - obecnie 100kg!!! Zrzuciłem 59kg tłuszczu i zbudowałem 13kg mięśni. Jestem nowym człowiekiem!!! Tomek rules!!

Gruby (mężczyzna, 19-30 lat)

Nawet jak masz tyłek przyrośnięty już do fotela w biurze i zamiast nóg 4 koła ,a pesel chce być twoim wrogiem, to naprawdę warto zawierzyć Tomkowi i jego zespołowi. Wiedzą jak zmotywować i potrafią dobrać program treningu do indywidualnych potrzeb.

Niezupełnie Starsi Państwo (40 lat)

 

3 KROKI TOP3 kroki

KROK 1: SPOTKANIE I PLANOWANIE

Z dośkrok 1wiadczenia wiemy, że właśnie pierwsze spotkanie jest dla klienta najtrudniejsze. Wymaga odwagi, zdecydowania i determinacji. Klienci opowiadają, że czasem potrzebują nawet roku aby zdecydować się na telefon do trenera osobistego aby umówić się na spotkanie, opowiedzieć o swoich problemach i oczekiwaniach. Później już jest coraz łatwiej.

Pierwsze spotkanie polega na szczerej rozmowie z trenerem, czego oczekujemy i co byśmy chcieli osiągnąć dzięki treningom indywidualnym. Trener musi dowiedzieć się niemal wszystkiego na temat naszego trybu życia, aktywności ruchowej oraz o obecności wszelkich chorób – jeśli takie występują, które mogłyby stanowić przeciwwskazania do treningu bądź też opóźniać efekty treningowe. Po krótkim wywiadzie wraz z trenerem ustalamy dni oraz godziny treningowe i na następnym już spotkaniu przystępujemy do prawdziwego treningu.

 

KROK 2: ROZPOCZĘCIE TRENINGÓW Z TRENEREM OSOBISTYM

krok 2Najtrudniejsze już masz za sobą, teraz zostaje Ci już cieszyć się z podjętej decyzji i nadchodzących zmian. Już przy wejściu na recepcję będzie czekał na Ciebie trener i nie opuści Cię już przez kolejne 90 minut. Poprowadzi cały trening, począwszy od rozgrzewki, część główną po stretching końcowy.

Oceni twoją sprawność fizyczną, która pozwoli mu na przygotowanie planu treningowego na cały nadchodzący miesiąc. Pokaże jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, skoryguje błędy a co najważniejsze będzie Cię motywował i dopingował do dalszej pracy.

 

KROK 3

krok3PRACA, PRACA, PRACA...

 

OFERTA

OFERTA DLA FIRM


Oferta skierowana jest do właścicieli lub managerów firm, którym zależy na sprawnym funkcjonowaniu ludzi przez nich zatrudnionych, którzy dają się poznać ze strony pracodawcy mobilizującego do efektywnej pracy.

 

GIFT KARTA


Gift Card umożliwia wybór dowolnego prezentu z oferty firmy Twój-trener.com. Osoba obdarowana sama decyduje, czy ma ochotę na ekstremalne wrażenia i wysoki poziom adrenaliny, rozwijanie swojego hobby, czy też popołudnie pełne relaksu.

METAMORFOZY


Przedstawiamy efekty naszej pracy. W pierwszym wydaniu metamorfoz prezentujemy zmiany, jakie stały się udziałem Eweliny, która postanowiła skorzystać z naszych usług. Wkrótce kolejne zdjęcia z naszymi klientami.

PARTNERZY

part

fs2