MY

15 lat zawodowego treningu, występowania w reprezentacji Polski na wielkich imprezach międzynarodowych, tytuł magistra Akademii Wychowania i Sportu w Gdańsku oraz tytuł trenera lekkiej atletyki dały mi do myślenia co dalej. Iść śladem większości absolwentów na nauczyciela wychowania fizycznego, a może przedstawiciela handlowego… Czy może robić coś co naprawdę lubię i na czym dobrze się znam.

Widząc kształtujące się trendy w kierunku zdrowia i dbania o siebie postanowiłem spróbować i w 2004 roku jako pierwszy w trójmieście postanowiłem zając się treningiem indywidualnym. Początkowo skromnie - strona internetowa, słowna umowa z siłownią w Sopocie, że jak będę miał chętnych klientów mogę z nimi trenować. Długo nie musiałem czekać, już po tygodniu zgłosił się pierwszy klient. Pamiętam jakby to było dziś – postawiliśmy sobie cel – chudniemy 15 kilo a następnie pracujemy nad sylwetką! Maszyna ruszyła. Z tygodnia na tydzień miałem coraz więcej klientów, postanowiłem zatrudnić jeszcze jednego trenera – profesjonalistę, takiego jak ja -fascynata sportu i zawodowego sportowca.

W 2008 Przenieśliśmy się na Stadion Lekkoatletyczny, dla treningu indywidualnego sama siłownia to za mało, potrzebowałem czegoś więcej dla lepszych efektów! Stadion był wymarzony – sam przecież spędziłem na stadionie połowę swojego życia. I tak kolejne dwa lata rozwijałem firmę, zdobywając nowe doświadczenia, nowych klientów którzy stawali się przyjaciółmi oraz zatrudniając trenerów. Z czasem zauważyliśmy, że nasi klienci cenią sobie prywatność i swobodę podczas wykonywania ćwiczeń. Wiedziałem, że czas na coś innowacyjnego, coś co będzie wyróżniać naszą firmę od pozostałych trenerów, których na przestrzeni lat znacznie przybyło.

Dziś firma twój-trener.com ma swoją prywatną siłownią w Gdyni. Trenują na niej tylko i wyłącznie nasi klienci chwaląc sobie ciszę, swobodę, komfort i brak nadmiernego tłoku. W firmie pracuję obecnie 5 trenerów – każdy z bogatym doświadczeniem, wiedzą i pasją. Treningi prowadzimy nie tylko na salach ale także kontynuujemy treningi na świeżym powietrzu – bulwar, plaża, las co odważniejsi podczas treningu kąpią się w morzu. Teraz wiem, że dobrze wybrałem, spełniam marzenia nie tylko swoje ale i innych. Wraz z trenerami pomagamy w osiąganiu postawionych celów, wspieramy i pomagamy w budowaniu poczucia własnej wartości.

Właściciel Twój-Trener.com
Tomasz Pieńkowski