NOWY OBIEKT W GDYNI

Po 4 latach zbierania doświadczenia w pracy z klientem indywidualnym, poznając jego cele, wymagania i priorytety dotarliśmy do punktu, który umożliwił nam stworzenie prestiżowej siłowni o wysokim standardzie zarówno w zakresie wyposażenia jak i opieki trenerskiej. Jest to jedyna w Trójmieście prywatna siłownia skierowana wyłącznie do osób chcących zgubić zbędne kilogramy, poprawić kondycje lub po prostu poćwiczyć dla lepszego samopoczucia i zdrowia pod okiem prywatnego trenera.

Siłownia daje poczucie komfortu, wyjątkowości, anonimowości i swobody w zakresie wykonywanych ćwiczeń, a z czasem po kilku sesjach treningowych umożliwia nawiązanie często wieloletnich przyjaźni i znajomości biznesowych.

Do dyspozycji mamy 3 sale: sale do treningu kardio, siłowego i ogólnorozwojowego. Dla tych co chcą wyrzucić z siebie złe emocje i przy okazji zgubić trochę tłuszczyku zatroszczyliśmy się o worek bokserski:). Po wyczerpującym treningu nasi Klienci mogą zrelaksować się w saunie, wypić odżywkę bądź inne napoje w barze, a także dzięki współpracy z naszymi partnerami STUDIO DOBRY STYL na miejscu wykonywany jest masaż, zabiegi kosmetyczne oraz fryzjer.
Dbamy o jak największy komfort i standard naszych usług. ZAPRASZAMY!

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *