Oferta dla firm

firma

Dla kogo?

Oferta skierowana jest do właścicieli lub managerów firm, którym zależy na sprawnym funkcjonowaniu ludzi przez nich zatrudnionych, którzy dają się poznać ze strony pracodawcy mobilizującego do efektywnej pracy jak i wynagradzającego dobre wyniki w sposób najkorzystniejszy dla siebie i pracownika. Ponieważ nie ma większej nagrody jak ZDROWIE.

Wyodrębniliśmy kilka programów, które mogą państwo wdrożyć w szeregi swoich kadr:

  • Program motywujący

Program polegający na motywacji najlepszych pracowników poprzez utrzymywanie ich w najlepszej możliwej kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej. Motywacją jest tu nagroda w postaci indywidualnego planu treningowego wraz z trenerem osobistym. Program ten stosowany jest, również, jeżeli pracodawcy zależy na poprawie prezencji pracownika.

  • Program odprężająco-mobilizujący

Daj się poznać jako pracodawca, któremu zależy na efektywnym i bez stresowym działaniu swojego Teamu. Program realizowany jest raz dziennie w całej firmie w wyznaczonej przez pracodawcę godzinie, najczęściej zaraz po lunchu. Celem programu jest zarówno odprężenie jak i pobudzenie do działania umysłu i ciała pracownika.

  • Turnieje

Masz firmę i zależy Ci, aby bardziej zintegrować podległych Ci pracowników, ponieważ miła atmosfera w pracy nie jest Ci obojętna. Specjalnie na tą okazję organizujemy turnieje gier zespołowych tj. (piłka nożna, koszykówka, siatkówka) lub turnieje tenisa ziemnego. Turnieje organizowane są w dni wolne od pracy np. weekendy.

  • Program socjalny dla dzieci

W ramach pakietów socjalnych w Państwa firmie proponujemy różnego rodzaju zajęcia dla waszych jak i pracowników dzieci. Zajęcia uzależnione są od wieku dziecka, ale są i takie, w których wiek nie gra roli jak np. fitness dla dzieci czy gimnastyka.

  • Masaż

Nic tak nie odpręża, pobudza krążenia i mobilizuje organizmu jak przyjemny masaż, dlatego też oferujemy Państwu pakiet masaży do wykorzystania w kręgach swoich kadr. Pakiet taki może być zastosowany jako nagroda za wyniki dla najlepszych pracowników.

 

Miejsce wykonywania masaży ustalane jest indywidualnie z pracodawcą i może to być zarówno w miejscu pracy(firmie) o ile pracodawca posiada odpowiednie miejsce do tego typu zabiegów, w domu pracownika oraz w wyznaczonym przez nas gabinecie.

Ile to kosztuje?

Ceny ustalane są indywidualnie z każdym pracodawcą. Jest to uzależnione od liczebności grupy, rodzaju zajęć, miejsca zajęć oraz terminu zajęć.

Ponadto, jeżeli mają Państwo jakieś własne pomysły my je zorganizujemy!!!