PRZYGOTOWANIE DO SEZONU NARCIARSKIEGO

Czujesz, że sezon narciarski zbliża się dużymi krokami? Nowiuteńkie narty, gogle i rękawice aż krzyczą do Ciebie abyś w końcu założył je na siebie i ruszył na stok nie patrząc za siebie, ciesząc się przepięknym widokiem i świeżym powietrzem!!! Niestety czujesz, że o ile pakowanie nart i rękawic nie wymaga wiele czasu to Twoja kondycja fizyczna, nie jest w najlepszym stanie. I to właśnie ona może stanąć Ci na przeszkodzie, aby cieszyć się tak długo oczekiwanym sezonem narciarskim.
 
Kluczem do uniknięcia urazów i bezpiecznych zjazdów jest odpowiednie przygotowanie fizyczne. Fakt, iż dyscyplina ta uprawiana jest tak rzadko, czyni ją tym bardziej niebezpieczną. Nasz organizm nie jest przyzwyczajony do tego rodzaju wysiłku fizycznego i obciążeń, jakie są serwowane naszym stawom podczas wielu manewrów narciarskich.

Dlatego też, zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.  Zadbamy o to, aby mogli Państwo maksymalnie wykorzystać czas na stoku oraz cieszyć się urlopem zamiast narzekać i cierpieć z bólu w pokoju hotelowym. Przygotujemy Wasze stawy tak, aby były gotowe na stawienie czoła czekającym na nie obciążeniem, jednocześnie zapobiegając wielu kontuzjom.

Naszym celem jest poprawienie kondycji, rozruszanie mięśni oraz uelastycznienie stawów, aby mogli Państwo cieszyć się sportem.

PAMIĘTAJ!
Jeżeli nie ćwiczysz, na co dzień, zacznij przygotowania fizyczne przynajmniej miesiąc przed planowanym wyjściem na stok.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Usługa
Trening indywidualny
Wzmacnianie pourazowe
Sezon narciarski
Przygotowanie do egzaminów
Duplex i Triplex
Masaż