TRENING INDYWIDUALNY

Trening indywidualny przeprowadzamy na naszych obiektach sportowych lub w domu klienta.

Oferta nasza w głównej mierze koncentruje się na treningu indywidualnym, zarówno dla klientów, którzy nie mają pojęcia o treningu sportowym, jak i  zawodników różnych dyscyplin sportowych takich jak: tenis, koszykówka itp., Trening opiera się na przygotowaniu ogólnorozwojowym oraz motorycznym stanowiąc silną podstawę do późniejszych startów i budowania formy.
 
Naszym głównym priorytetem jest zaszczepianie w naszych klientach zdrowego trybu życia.

Zajmujemy się również przygotowaniem fizycznym do egzaminów na AWF oraz służb mundurowych. Mamy za sobą duże grono zadowolonych klientów, którzy dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości z Twój-trener.com pomyślnie zdali egzaminy wstępne.

Wśród nich znaleźli się kandydaci takich organów państwowych jak policja a nawet dowódca wojskowy.  Jak na razie Nasze  przygotowanie cieszy się 100% skutecznością. 

 

Bez względu na wiek, płeć czy stan zdrowia możesz przyjść i podjąć treningi w Twój-trener.com.

Nasi trenerzy mają duże doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na cukrzycę, dużą krótkowzroczność, odklejającą się siatkówkę oka czy niedoczynnością tarczycy – ogromną zmorą wielu kobiet. Jednak i w takim przypadku nie pozostajemy bezradni i jesteśmy w stanie pomóc i zwalczyć zbędne kilogramy. Współpracując z najlepszymi endokrynologami cieszymy się duża skutecznością w zwalczaniu nadwagi osób borykających się  z tarczycą.

Zajmujemy się również osobami po urazach kręgosłupa, stawów,  przebytej tzw. rwie kulszowej ( w tym przypadku wspólnie z klientem wzmacniamy gorset mięśniowy, aby doprowadzić do pełnej sprawności fizycznej oraz zapobiec nawrotom dolegliwości).
 
Wśród naszych podopiecznych znajdują się Panie i Panowie w rozpiętym przedziale wiekowym (18-70 lat), a także dzieci w wieku od 8-18 lat, o których zdrowie, kondycje i dobre samopoczucie chcą zadbać rodzice.

Trening indywidualny jest niezwykle urozmaicony i nawet największą „kalekę J” jesteśmy w stanie wyprowadzić na zdrowego i sprawnego człowieka.

Treningi odbywają się na siłowni, w lesie i na stadionie. Głównie z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała lub też z przyrządami takimi jak piłki lekarskie, ekspandery, ciężary wolne i wiele, wiele innych, niejednokrotnie uzupełnione przez trening bokserski lub boks aerobik.

Trener z klientem jest przez cały czas trwania treningu, od wyjścia z szatni do powrotu do szatni po zakończonym treningu. Każdy podopieczny ma prowadzony przez trenera dziennik treningowy. Pozwala to na systematyczną kontrolę wyników, a w nagłych wypadkach takich jak choroba czy wyjazd trenera, osoba prowadząca zajęcia na zastępstwie może bez problemu kontynuować treningi zgodnie z wytyczonymi celami.

Trening w Twój-trener.com to nie tylko dążenie do celów treningowych. Tworzymy tutaj swego rodzaju rodzinę gdzie nasi klienci mają okazję poznać się nawzajem, wymieniać doświadczenia i opinie oraz zawiązywać nowe znajomości.
 

Ze sportowym pozdrowieniem
Ekipa Twój-trener.com

Skorzystaj z naszych usług:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Usługa
Trening indywidualny
Wzmacnianie pourazowe
Sezon narciarski
Przygotowanie do egzaminów
Duplex i Triplex
Masaż