WZMACNIANIE POURAZOWE

Niestety aparat ruchu człowieka nie jest doskonały. Często podatny na różnego typu wady i zniekształcenia potrafi spędzić nam sen z powiek. Część z nich może być wrodzona, jednak zdecydowana większość spowodowana jest wypadkami losowymi, złą postawą podczas wykonywania codziennych czynności (odrabianie lekcji, stanie), brakiem ruchu czy złym odżywianiem.

Firma twój-trener.com prowadzi działalność która obejmuje pomoc ludziom, którzy z różnych przyczyn zmagają się z dolegliwościami natury zdrowotnej i potrzebują rehabilitacji.

Świadczymy usługi fizykoterapeutyczne, zatroszczymy się Wami w sytuacji, gdy Zechcecie poddać się leczeniu objawowemu, które niewątpliwie stanowi alternatywę dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych lub też pomożemy wrócić do zdrowia, odbudować utraconą kondycję fizyczną i masę mięśniową na wskutek przebytych operacji i urazów. Nasi pracownicy posiadają kierunkowe wykształcenie fizjoterapeutyczne z bogatą praktyką w ww. profesji. Mieliśmy okazję usprawniać sportowców jak również osoby po wylewach, udarach, mózgowym porażeniu dziecięcym.

Skorzystaj z naszych usług:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Usługa
Trening indywidualny
Wzmacnianie pourazowe
Sezon narciarski
Przygotowanie do egzaminów
Duplex i Triplex
Masaż